Kolekcionar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velika Riznica Muzike i Filmova sa prostora Balkana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

Ovaj forum je zaključan: ne moľeą postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 

 Moj tata na odredjeno vreme (1982)

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 4830
Join date : 18.01.2018
Age : 42

Moj tata na odredjeno vreme (1982) Empty
PostajNaslov: Moj tata na odredjeno vreme (1982)   Moj tata na odredjeno vreme (1982) Emptypon ruj 24, 2018 4:45 pm

Moj tata na odredjeno vreme (1982)

Moj tata na odredjeno vreme (1982) Ua_S0fw7

https://www.imdb.com/title/tt0084346/

Nastavak filma "Rad na određeno vreme". Samohrana majka Svetlana, njen dvanaestogodišnji sin i vječno privremeno zaposleni Siniša zapadaju i dalje u razne neprilike. Siniša se najzad odluči da zaprosi Svetlanu, ali se upravo tada vraća njen bivši muž. Dok Siniša, u potrazi za stalnim poslom, pretjeruje u revnosti kod zavodljive članice komisije, muž nagovara Svetlanu da obnove zajednički život, nudeći joj bogatstvo i putovanja

Uloge: Ljubiša Samardžić, Milena Dravić, Boris Dvornik, Velimir 'Bata' Zivojinovic, Nikola Kojo, Olivera Marković, Jelisaveta Seka Sablić, Vlasta Knezović, Relja Bašić, Neda Arnerić, Vladan Živković, Nada Vojinovic

REŽISER Milan Jelić

Moj tata na odredjeno vreme (1982) Moj_tata_na_odredjeno_vreme_1982_.avi

[Vrh] Go down
https://kolekcionar.forumcroatian.com
 
Moj tata na odredjeno vreme (1982)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rad na odredjeno vreme (1980)
» Vreme cuda (1989)
» Djecak je isao za suncem (1982)
» Maratonci trce pocasni krug (1982)
» Nedeljni rucak (1982)

Permissions in this forum:Moľeą odgovarati na postove.
Kolekcionar :: Filmovi i Serije :: Domaci Filmovi-
Ovaj forum je zaključan: ne moľeą postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.Forum(o)Bir: