Kolekcionar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Velika Riznica Muzike i Filmova sa prostora Balkana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

Ovaj forum je zaključan: ne moľeą postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 

 Kazi zasto me ostavi (1993)

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 4836
Join date : 18.01.2018
Age : 42

Kazi zasto me ostavi (1993) Empty
PostajNaslov: Kazi zasto me ostavi (1993)   Kazi zasto me ostavi (1993) Emptypon oľu 20, 2023 6:21 pm

Kazi zasto me ostavi (1993)

Kazi zasto me ostavi (1993) IczIZ9t

https://www.imdb.com/title/tt0180780/

Pozvan na vojnu vježbu 1991. godine, jedan se mladić nađe u nezgodnoj situaciji kada ga pošalju na vukovarsko ratište, gdje će provesti sljedećih pet mjeseci. Vrativši se kući, primjećuje da se grad koji je ostavio za sobom prilično promijenio, ali i u sebi pronalazi mnogo toga čega prije nije bio svjestan. Polako počinje gubiti svaki kontakt s okolinom, a kada se već pomiri s cijelom situacijom, upozna djevojku u koju se zaljubi. Ona je preživjela sve ratne strahote i može ga razumjeti bolje nego itko drugi... Izvanredna drama redatelja Olega Novkovića u sebi spaja elemente ratnog, socijalnog i ljubavnog podžanra kako bi na najprecizniji način pokazala da rat utječe na sve one koji se nađu u njegovoj posrednoj ili neposrednoj blizini. Nespreman na ikakav kompromis, Novković je snimio film koji nimalo ne podilazi idejama tadašnje srpske vlasti, nego njene poteze čvrsto osuđuje.

Uloge: Žarko Laušević, Milica Mihajlović, Ljubiša Samardžić, Dragan Jovanović

Režija: Oleg Novković

Kazi zasto me ostavi (1993) Kazi-zasto-me-ostavi-1993-mkv

[Vrh] Go down
https://kolekcionar.forumcroatian.com
 
Kazi zasto me ostavi (1993)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Esma Redzepova 2018 - Zasto si me majko rodila / Romano horo DUPLI CD
» Gnjurac (1993)
» Cliffhanger (1993)
» Kalifornia (1993)
» Pun mesec nad Beogradom (1993)

Permissions in this forum:Moľeą odgovarati na postove.
Kolekcionar :: Filmovi i Serije :: Domaci Filmovi-
Ovaj forum je zaključan: ne moľeą postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.Forum(o)Bir: